O nas

Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF „Victoria” Stara Wieś powstał przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w 2013 roku dla starowiejskiej społeczności, gdzie szczególną rolę odgrywają młodzi tenisiści stołowi. Inicjatorami są lokalni społecznicy, nauczyciel w-f Piotr Błaszczak, dyrektor Genowefa Lisewska i miejscowi Włodarze.

Regularne zajęcia znacznie wpływają na osiągnięcia sportowe szkoły m.in.  wielokrotne tytuły mistrzowskie Gminy, Powiatu i Rejonu zarówno dziewcząt jak i chłopców, a organizowane cyklicznie turnieje mają już swoją rangę i tradycję - najbardziej prestiżowy – Puchar Burmistrza.

Seniorzy „Victorii” od kilku sezonów z powodzeniem reprezentują Gminę w znaczącej na Podbeskidziu Bielskiej Lidze Tenisa Stołowego i po efektownym awansie rywalizują tam w I lidze z najlepszymi  w regionie. Trzon drużyny stanowią „wychowankowie” klubu.

Sala gimnastyczna, certyfikowane stoły, czy „roboty – automaty” do treningów indywidualnych, to profesjonalnie wyposażona baza.

Zainteresowaniem ciszą się również zajęcia i zawody dla Pań.

Swoją prężną działalnością, starowiejska „Victoria” stała się liderem tenisa stołowego w Gminie Wilamowice, a na Podbeskidziu, ważnym ośrodkiem tej dyscypliny sportowej.